Ga naar de inhoud

We hechten belang aan uw privacy

Uw voorkeuren

Spawacz konstrukcji

Heule
Industry
Arbeider
Voltijds

Functieomschrijving

Na podstawie planu technicznego pracujesz ze swoimi wspolpracownikami od A - Z nad konstrukcja dopasowana do klienta

Jestes odpowiedzialny za przygotowanie, montaz i spawanie wszystkich czesci zgodnie z zyczeniem klienta.

Taken en profiel

Rozmawiasz po niderlandzku lub polsku lub francusku lub angielsku.

Umiesz czytac plany/ rysunki techniczne.

Chcesz uczyc sie nowych rzeczy i dalej rozwijac sie na swoim stanowisku.

Znajomosc spawania TIG bedzie dodatkowym atutem.

Dobrze funkcjonujesz w zespole, ale potrafisz tez pracowac samodzielnie.

Aanbod

Praca od poniedzialku do piatku.

Mozliwosc robienia nadgodzin po godzinnach pracy (okazjonalnie w soboty).

Trafisz do entuzjastycznie nastawionego zespolu, w ktorym bedziesz miec przestrzen na wlasna inicjatywe.

Samodzielne ustawienie urlopu (firma nie ma przestojow).

Stawka zalezna od doswiadczenia (minimum 15€).

Stala umowa na czas nieokreslony po udanym okresie przejsciowym.

Po roku pracy czeki zywnosciowe.

Eco czeki.

Izegem Industrie

Marktstraat 3
8870 Izegem
T +32 51 30 55 02
izegem@infinityjobs.be

Nu solliciteren!

Het staat in de sterren geschreven dat wij het verschil maken.

Spontaan solliciteren

Heb je tussen onze openstaande vacatures geen job gevonden die helemaal bij je past?
Geen zorgen! Onze Infinity Crew kan ook voor jou een leuke job vinden.

Schrijf me in